Püsikliendile

PÜSIKLIENDILEPINGU ERILISED TINGIMUSED

  • Püsikliendileping annab võimaluse klienti esindada pikema aja jooksul ning korraga erinevates üksikutes asjades. Püsikliendileping sõlmitakse näiteks pooleks aastaks või aastaks, kokkuleppel pikendamise võimalusega.

  • Ka püsikliendilepingus on kliendil õigus tähtajaline leping ennetähtaegselt üles öelda, kuid neil juhtudel tuleb kliendil peale lepingu ülesütlemist tasuda veel kolme järgneva kuu hooldustasu ja juba osutatud õigusabiteenuste eest teenustasu.

  • Püsikliendilepingu omapäraks on üheltpoolt kliendi poolsed igakuised hooldustasu maksed alates, näiteks, 50-100€-st kuus, teiselt poolt annab see automaatselt kliendile teenustasu allahindluse igalt üksikult õigusabiteenuselt. Allahindlus on tüüplepingus 40% võrreldes hinnakirjas näidatud teenustasu hindadega.

  • Lisatingimusena on kliendile ettenähtud niinimetatud preemia – lisaallahindlus iga Juristile vahendatud uue kliendi eest, kellega Jurist sõlmib tänu vahendusele kas tavalepingu või püsikliendilepingu. Preemia on tavalepinguga 5% ja püsikliendilepingu puhul 10% iga uue kliendi pealt.